• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новости
  • II регіональна науково-практична конференція «Сучасні реабілітаційно-спортивні технології : теорія і практика»

II регіональна науково-практична конференція «Сучасні реабілітаційно-спортивні технології : теорія і практика»

2018-02-06

/Files/images/2018/05.02.2018 КОЛЛАЖ ОБЩИЙ КОНФЕРЕНЦИЯ.jpg

5 лютого 2018 року у Полтавському інституті економіки і права відбулася II регіональна науково-практична конференція «Сучасні реабілітаційно-спортивні технології: теорія і практика».

Співорганізаторами конференції виступили: Полтавський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Полтавської обласної ради, Полтавська обласна дитячо-юнацька реабілітаційно-спортивна школа інвалідів, кафедра фізичної реабілітації та фізичного виховання Полтавського інституту економіки і права.

Відкриття конференції розпочалось виступом завідувача кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання, доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Бойко Г. М., яка привітала всіх учасників конференції, засвідчила актуальність заходу та доцільність обміну думками й знаннями учасників зібрання.

Під час роботи конференції було проведене пленарне та виїздне секційне засідання на базі Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт". Увагу учасників конференції привернули виступи: начальника Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Верещаки О.Ю., в.о. директора Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно-спортивної школи інвалідів Барановської Н. А.; головного тренера штатної збірної України з голболу Дубровіна Ф. А.; Заслуженого тренера України з плавання КалайдиІ.С.; к. пед. н., доцента кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка Беседи Н. А. та інших.

Активними учасниками конференції були студенти 3-5 курсів напряму підготовки «Здоров’я людини» та спеціальності «Спеціальна освіта». У ході конференції було презентовано наукові доповіді, тематика яких охоплювала актуальні проблеми адаптивної фізичної культури, спорту інвалідів, здоров’язбереження. Доповіді учасників конференції викликали жваві дискусії серед присутніх. Тема конференції стала плідним підґрунтям для обміну думками. У зв’язку з актуальністю запропонованих питань за результатами конференції буде опубліковано збірник тез доповідей.

/Files/images/2018/вЕРЕЩАКА ОЮ.jpgВерещака О.Ю., начальник Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Кол-во просмотров: 177