• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Презентація міжнародного співробітництва Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна»

/Files/images/71.png18 травня на вулиці Жовтневій поблизу Театральної площі в Полтаві на традиційному вже Дні Європи студенти-перекладачі Полтавського інституту економіки і права презентували міжнародні зв’язки інституту з Лі Університетом (США, штат Тенісі). Тематичний стенд, ілюстрований фотографіями, інформував про співпрацю з вищими навчальними закладами європейського та американського континентів, досвід роботи у проведенні спільних культурно-виховних та інших заходів у рамках міжнародного співробітництва в галузі вищої освіти.

Разом із американськими гостями студенти ПІЕП розробили пізнавальну вікторину на тему знання традицій і культури американського народу, яку провели у формі бліц-інтерв’ю з полтавцями, що долучилися до цьогорічного „європейського” святкування в нашому місті.

АМЕРИКАНСЬКО-УКРАЇНСЬКІ ВЗАЄМИНИ В ДІЇ!

/Files/images/72.pngУ рамках програми міжнародної співпраці Полтавський інститут економіки і права тісно і плідно співпрацює з Лі Університетом (США) вже протягом 10 років. Студенти спеціальності «Переклад» нашого ВНЗ мають змогу щорічно проходити практику з усного двостороннього перекладу з носіями мови.

Цього року з 14 по 24 травня група американських студентів за фахом «Журналістика» на чолі з викладачем Майком Фінчем прибули в Полтавський інститут економіки і права з культурно-освітньою метою. Їх гостинно зустріла директор інституту Мякушко Н.С., викладачі та студенти кафедри перекладу та іноземних мов.

/Files/images/73.pngПеребуваючи в Полтаві, гості із США вивчали історію й культуру України, ділилися своїми національними звичаями та традиціями. Студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Фізична реабілітація» на лекціях американських гостей дізналися про стан мас-медіа в американському суспільстві. З синхронним перекладом лекційних виступів чудово впоралися майбутні перекладачі Аніта Сьоміна та Анжела Зірка, студенти IV курсу спеціальності «Переклад» ПІЕП. Студенти-перекладачі мали щасливу нагоду підвищувати свій рівень іноземної мови як під час запланованих навчально-виховних заходів, так і під час дозвілля.

Американці взяли активну участь у IX Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми перекладознавства, лінгвістики, вивчення іноземних мов, міжкультурного спілкування та журналістики», організованій кафедрою перекладу та іноземних мов на базі нашого вузу.

/Files/images/74.pngБезліч позитивних емоцій отримали наші американські друзі від екскурсійної мандрівки красунею Полтавою, яку презентувала в ролі гіда-екскурсовода доцент Скомаровська Л.І. разом зі студентами-перекладачами. Смачна прощальна вечеря з національною кухнею у Пронях доповнила незабутні приємні враження іноземців про наш ВНЗ, Полтаву і полтавців загалом.

Кiлькiсть переглядiв: 143