Кафедра
фізичної реабілітації та фізичного виховання

/Files/images/novini/2017/fr.gif

Кафедру створено у 2001 році.

Кафедра є випусковою з підготовки:

  • бакалаврів напряму 6.010203 „Здоров’я людини”;
  • магістрів за спеціальністю 8.01020302 „Фізична реабілітація” (галузь знань 0102 „Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини”), спеціальністю 016 "Спеціальна освіта" (спеціалізація: адаптивна фізична культура).

/Files/images/1212.pngЗавідувач кафедри - Бойко Галина Миколаївна доктор педагогічних наук, професор, Заслужений тренер України, кавалер ордена княгині Ольги ІІ та ІІІ ст.

Фізична реабілітація (англ.Physical therapy) – це застосування з лікувальною і профілактичною метою фізичних вправ і природних факторів у комплексному процесі відновлення здоров'я, фізичного стану та працездатності хворих.

На сьогодні вже встановлено відповідність між інтернаціональним поняттям «фізична терапія» або «фізіотерапія» та національним «фізична реабілітація». Отже, процес фізичної реабілітації є педагогічним процесом (і протікає за всіма педагогічними принципами), фахівець фізичної реабілітації не є лікарською спеціальністю (як і його іноземні колеги фізичні терапевти або фізіотерапевти), головним засобом впливу на пацієнта є фізична вправа.

Адаптивне фізичне виховання – новий, перспективний напрям у вітчизняній системі освіти і науки, що вивчає аспекти фізичного виховання людей, які мають у результаті різних захворювань або травм порушення життєво важливих функцій організму і пов'язаних з ними обмеження фізичних можливостей.


/Files/images/kafedri/fizicheskaya_reabilitaciya.jpg Хто такий фахівець з фізичної реабілітації

/Files/images/novini/2017/reabilitacia.jpg Зміст діяльності фахівців з фізичної реабілітації:

/Files/images/novini/2017/VZ_07-08__Страница_18_Изображение_0002.jpg Де працюють фахівці з фізичної реабілітації

/Files/images/p7130110.jpg Організація навчального процесу

/Files/images/novini/2017/план-278x300.jpg Особливості навчального плану підготовки студентів

/Files/images/novini/2017/книги.jpg Навчально-методична діяльність

/Files/images/novini/2017/74.jpg Наукова робота

Кiлькiсть переглядiв: 546